Nerez jídelní box s plastovým víkem Lurch

Nevíte kam s velkým množstvím jídla, které vám zůstalo od oběda? Nechat v lednici nebo zmrazit? Na tyto otázky vám nemůžeme odpovědět. Ale s našimi obědovými krabičkami problém jistě vyřešíte. Jsou vhodné jak pro skladování potravin, tak pro zamrazení i bezpečnou přepravu na cestách.

Pro skladování, zamrazení a přepravu potravin

Vzduchotěsný nerez jídelní box je ideální pro bezpečné uložení již připravených jídel a potravin. Nezáleží na tom, zda je úložný box ve spíži nebo v chladničce. Bez problémů je v něm možné uchovat i potraviny k zamrazení.

Box z nerezové oceli lze také použít jako přepravní box na potraviny. Plastové víko se čtyřmi klipy uzavírá box vzduchotěsně, obsah krabičky je tak nepropustný a nehrozí vylití obsahu. Protože ochlazení jídla může vytvářet podtlak, integrovali jsme do víka také vakuový ventil. Obědový box tedy můžete kdykoli snadno otevřít.

Nerez jídelní box s plastovým víkem

Nerezová ocel je nejvhodnějším materiálem pro jídelní boxy. I u silně zbarvených potravin je čištění boxu bezproblémové. Nerezová ocel má vynikající hygienické vlastnosti. Navíc je tepelně odolná, takže jídlo v případě potřeby můžete ohřát přímo v nádobě.

Bezpečnostní obědový box nabízíme v 6 různých velikostech:

  • 500 ml
  • 800 ml
  • 1000 ml
  • 1200 ml
  • 1500 ml
  • 2000 ml

Obědové boxy lze úhledně uspořádat. Nerez jídelní box s plastovým víkem Lurch nepohlcuje pachy z jídla a je bez BPA.

Nerez jídelní box s plastovým víkem
Nerez boxy na jídlo i piknik