Prkénko LightStruck je vyrobeno z vysoce kvalitního dubového dřeva, je odolné a pevné. Ideální pro servírování předkrmů, uzenin, sýrů a dalších pokrmů. Dřevo má přírodní strukturu, který dodá teplo vašemu domovu. Nejenže poslouží jako krásné pozadí pro vaše kulinářské výtvory, ale také skvěle rozproudí konverzaci. Ať už pořádáte slavnostní večeři, nebo si jen užíváte neformální večer s přáteli či rodinou, prkénko z dubového dřeva je dokonalým doplňkem vašeho kuchyňského arzenálu. Prkénko je ideálním tipem na dárek nebo může sloužit jako dekorace. Navíc je vyroben z velmi odolného a tvrdého dřeva, není náchylný na oděrky a škrábance.

Historie společnosti

CHEFS SOUL jde o  rodinnou firmu, která působí v od roku 2016 v Lotyšsku. V této malé dílně vyráběli jednoduchá dřevěná prkénka. Značka je vyrobena vášnivými milovníky vaření, jde tedy o vysoce funkční produkty a nejlepší materiály v kombinaci s tradiční technikou dřeva. Na všechny produkty se vztahuje záruka 24 měsíců.

Použité materiály

Všechny produkty jsou vyráběny výhradně z materiálů prvotřídní kvality, včetně vysoce odolného dubového dřeva. Navíc pro lesk a povrchovou úpravu byly využity pouze přírodní potravinářské oleje. Jedná se tedy o čistě přírodní produkt.

Ekologicky šetrné

Společnost CHEFS SOUL vyrábí všechny své produkty z dubového dřeva, které pochází z dubu z odpovědně obhospodařovaných lesů. Aby vynikla přirozená krása dřeva je povrchová úprava dokončena oleji vhodnými pro styk s potravinami.

Vyrobeno v EU

Země původu Lotyšsko.

CHEFS SOUL