Prkénko LightStruck je vyrobeno z vysoce kvalitního dubového dřeva, je odolné a pevné. Ideální pro servírování předkrmů, uzenin, sýrů a dalších pokrmů. Přírodní struktura dřeva dodá vašemu stolu teplo a texturu, zatímco odvážné vyřezávané detaily vytvářejí výrazný kontrast, který na vaše hosty jistě zapůsobí.

 Hodí se do hotelů, penzionů, na akce, hostiny či svatby, vychutná si je každá návštěva a vy se tak můžete předvést v jiném světle. Toto vyřezávané prkénko je jedinečné jako každý další kousek výrobků Chefs Soul. Má nádhernou strukturu dřeva a vyřezávanou kresbu, která imituje blesky. Hodí se jako dárek na každou příležitost, skvělé je také jako dekorace do kuchyně. Vhodný je k servírování občerstvení na letní party nebo slavnostní večeři.

Historie společnosti

CHEFS SOUL jde o  rodinnou firmu, která působí v od roku 2016 v Lotyšsku. V této malé dílně vyráběli jednoduchá dřevěná prkénka. Značka je vyrobena vášnivými milovníky vaření, jde tedy o vysoce funkční produkty a nejlepší materiály v kombinaci s tradiční technikou dřeva. Na všechny produkty se vztahuje záruka 24 měsíců.

Použité materiály

Všechny produkty jsou vyráběny výhradně z materiálů prvotřídní kvality, včetně vysoce odolného dubového dřeva. Navíc pro lesk a povrchovou úpravu byly využity pouze přírodní potravinářské oleje. Jedná se tedy o čistě přírodní produkt.

Ekologicky šetrné

Společnost CHEFS SOUL vyrábí všechny své produkty z dubového dřeva, které pochází z dubu z odpovědně obhospodařovaných lesů. Aby vynikla přirozená krása dřeva je povrchová úprava dokončena oleji vhodnými pro styk s potravinami.

Vyrobeno v EU

Země původu Lotyšsko.

CHEFS SOUL