VYPLATÍ SE DĚLAT VĚCI JINAK NEŽ OSTATNÍ! Ikonický robot s otočnou mísou.

Již více než 80 let světová jednička v kategorii domácí přípravy jídla a pečení.

Ankarsrum Assistent originál není jen kuchyňský robot, je to přístroj vašich snů!

Nejnovější model Ankarsrum je zde! Model AKM6230 má všechny dokonalé vlastnosti, které očekáváte od multifunkčního kuchyňského robota.

První přístroj byl vyroben koncem léta 1937 a díky své kvalitě a designu se stal ústředním pomocníkem v kuchyních Švédska a postupně celého světa je často předáván z generace na generaci.

Švédská kvalita již od roku 1937

Odolný všestranný kuchyňský robot Ankarsrum Assistent Original vyniká svou funkčností a variabilitou a v domácnostech se stává ústředním prvkem každé kuchyně - nejen dnes, ale i zítra...

Multifunkční kuchyňský robot pro všestranné využití
Kuchyňské roboty Ankarsrum pro pomoc s rozličnými pracemi v kuchyni

Zpracování:

Robustní tělo přístroje Ankarsrum Assistent Original je vyrobeno z litého hliníku. Vyniká jedinečnou konstrukcí, kterou nemá žádný jiný kuchyňský robot, při níž využívá otočnou mísu při zpracování surovin.

Jednotlivé nástavce, které se nasazují na rameno, jsou pevně zafixovány a pohyb surovin zajistí točící se mísa. Toto řešení pohonu dovoluje zpracovat velké množství surovin a zaručuje dlouhou životnost přístroje.

Výkonný motor s výkonem 1500 W je umístěn ve spodní části jednotky. Díky unikátní převodovce je přístroj výkonný i tichý zároveň. Pohyblivé ocelové rameno stabilizuje hnětač a hák na těsto při zpracovávání jak lehčích směsí, tak i tuhých těst.

Ovládání

Robot vyniká také jednoduchým ovládáním. Pochromované ovládací prvky v přední části přístroje - ovladač rychlosti a časovač.

Dle receptu a konzistence těsta můžete nastavit nepřetržitý chod robota na 12ti minutovém časovači a zvolit na ovladači požadovanou rychlost (45 - 130 ot./min.).

Nedílnou součástí je odnímatelná napájecí šňůra a gumové nožičky, které zajišťují stabilitu přístroje během provozu.

Kuchyňský robot pro šlehání, hnětení a míchání

Součást balení

Každé standardní balení multifunkčního robotu Ankarsrum Assistent Original obsahuje příslušenství, které uživateli usnadní vaření a přípravu pokrmů a poskytne neocenitelnou pomoc při pečení všeho od bábovek až po chleba. Jedná se o nejnovější model klasického pomocníka Ankarsrum s několika novými chytrými funkcemi a vylepšeními.

Součástí základní výbavy je 7 litrová nerezová mísa, ve které můžete zpracovat 1,5 l tekutého těsta nebo 5 kg tuhého těsta. I s tak velkým objemem si robot bez nejmenších problémů poradí a stane se tak ideálním pomocníkem pro přípravu různých směsí a těst. Robot má také zpětnou vazbu motoru, tj. samotný přístroj si může regulovat otáčky v závislosti na zatížení. Za použití hnětače těsta a stěrky je tato mísa ideální k mísení různých směsí a lehčích těst. Pokud zvolíte hnětací hák, snadno připravíte i tužší těsta.

Dvojitá šlehací nádoba o objemu 3,5l je ideální pro zpracování lehkých směsí, máslových a jiných krémů, polev či vyšlehání bílků (můžete zpracovat až 18 vaječných bílků). Je vyrobena z Tritanu (BPA free) a součástí jsou balonové šlehací metly multi a jednoduché šlehací metly single.

Kuchyňský robot
Design a barevné provedení

Design a barevné provedení

Ať už je váš styl jakýkoliv, z nabízené barevné škály přístrojů si určitě vyberete. Atraktivní a elegantní design odpovídá filosofii společnosti Ankarsrum a švédskému stylu. To je zárukou, že robot bude skvělým designovým kouskem po velmi dlouhou dobu.

Základní balení obsahuje:

 • základna přístroje Ankarsrum Assistent Original AKM6230 
 • 7 l nerezová mísa, hnětač, stěrka na těsto, špachtle, hák na těsto 
  • tekutá těsta 1,5 l
  • těsta 5 kg
 • 3,5 l dvojitá šlehací mísa, balonové metly, jednoduché metly, převodový díl
 • víko / mísa na příslušenství
 • napájecí kabel
 • návod k použití v českém jazyce, originál kniha receptů Ankarsrum
Balení Ankarsrum obsahuje
Dokoupitelné příslušenství

Volitelné / dokoupitelné příslušenství

Volitelné příslušenství přeměňují Ankarsrum Original na kompletní kuchyňské centrum, čímž eliminujete potřebu samostatného kuchyňského robota (food procesoru), mlýnku na maso, nebo kráječe. Ankarsrum Assistent Original nabízí profesionální funkčnost a všestrannost v jednom praktickém přístroji.

Robot může být položen na stranu, aby se přizpůsobil různým přídavným zařízením zakoupeným samostatně. Díky široké nabídce příslušenství můžete mlít maso, vyrábět těstoviny, odšťavňovat citrusy a bobuloviny, mlít obilí či vyrábět sušenky a mnoho dalšího.

Samostatně dokoupitelné příslušenství:

 • nástavce na těstoviny
 • citrusovač
 • mixér
 • mlýnek na maso
 • odšťavňovač
 • struhadlo zeleniny
 • disky na těstoviny
 • mlýnek na obilí
 • vločkovač
 • nástavec na sušenky
Samostatně dokoupitelné příslušenství Ankarsrum

Multifunkční kuchyňský robot Ankarsrum Assistent Original - instrukce k používání:

4CSLOVMoApE

Kuchyňský robot Ankarsrum v praxi:

Odl51OYH3hE