Nerez jídelní box Snap Lurch

Pevně uzavřený jídelní box, který nepropustí ani drobek! Nerezový jídelní box Snap s pevným kovovým zacvakávacím uzávěrem na víku zaručí, že si pokrm otevřete jen tehdy, když budete chtít. Mechanismus je velice snadný a k otevření nádoby není třeba vynaložit mnoho síly. Díky chytrému uzávěru a těsnění z prémiového platinového silikonu nehrozí neplánované či nechtěné otevření krabičky a případné vysypání připravených pokrmů a obsah vždy bezpečně zůstane v krabičce. Box je 100% nepropustný, takže zvládne i náročnější a dobrodružné venkovní pobyty.

Všude může být s vámi

Nádobu si můžete vzít kamkoliv - do práce, do školy, na výlety do přírody, do města i na vysokohorské výstupy. Jídelní box je připravený na vše, takže si své oblíbené jídlo nemusíte nechat ujít. Odolná nádoba je vyrobena z vysoce kvalitní broušené nerezové oceli 18/8.

Jídelní box najde vhodné využití i doma, například jako skladovací nádoba. Navíc se boxy dobře skladují, lze je “štosovat” tj. vložit do sebe více nádob, takže zbytečně nezabírají místo.

Nerez jídelní box Snap Lurch
Nerez jídelní box Snap Lurch

I uvnitř musí být pořádek

Pro přehledný pořádek v boxu je uvnitř umístěn libovolně nastavitelný a odnímatelný dělič potravin. V nádobě tedy lze kombinovat různé druhy potravin a vše si zachová svou chuť.

Praktické a úsporné

Obědové boxy lze úhledně uspořádat. Nerez jídelní box s plastovým víkem Lurch nepohlcuje pachy z jídla a je BPA free (neobsahuje bisfenol A). Boxy lze bezpečně mýt v myčce.

Nerezové jídelní boxy nabízíme ve 3 různých velikostech:

Nerez jídelní box na cesty