Příbor

Všude může být s vámi

Chybí vám neustále nějaká lžička, vidlička či nůž v příborníku a soupravu nemáte kompletní? Nenechte si ujít stylovou a praktickou příborovou sadu Lurch ToGo.

Praktické a pohodlné

Nerezová příborová sada ToGo se skládá klasicky z nože, vidličky a lžičky. Ty jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/8 a uloženy v praktickém a ochranném přepravním plastovém krytu.

Díky ochrannému krytu zůstane příbor kompletní a nehrozí ztráta některé z jeho součástí. Navíc v zavazadle chrání sebe i jiné předměty před poškrábáním a ušpiněním.

Materiál je samozřejmě nezávadný pro styk s potravinami, nepohlcuje chutě potravin a je BPA free (neobsahuje bisfenol A).

Praktický příbor
Všude na cesty

Všude může být s vámi

Příbor To-Go si můžete vzít kamkoliv - na procházky, výlety, do práce, do školy a kam chcete... takže si svůj oblíbený pokrm můžete vychutnat všude a kdykoliv. Díky jednotnému rozměru a lehkosti se souprava vejde do každé tašky.

Myslete na sebe i okolí

Nezamořujte přírodu jednorázovými a nebezpečně lámavými příbory z plastů. Příborová sada Lurch ToGo je dokonale udržitelné řešení pro každou příležitost.

Na výběr jsou různé barevné varianty

Příborovou sadu nabízíme ve třech barvách: antracitové, zlaté a bronzové. Díky veselým barvám si tyto příbory velmi oblíbí také vaše děti i pro každodenní použití.