Toužíte po harmonizaci a dobití energie ve vašem prostoru? Pak je pro Vás správnou volbou harmonizační těžítko ViaHuman vyrobené z borosilikátového skla, které je jako originální ruční výrobek doporučeno pro každodenní navázání pocitu vyrovnanosti, klidu a pohody. 

Vzhled těžítka se odlišuje v drobných detailech, každé je jedinečným originálem.

Těžítko je ideálním doplňkem na pracovní stůl, ale může sloužit i jako dekorace u Vás doma nebo jako lapač strašidelných snů pro děti.

Jednotlivé vrstvy ladí svou barevností a vybranými minerály s barevným nastavením základních čaker. Základem těžítka je křišťálový hrot v jeho středové části, který je v jednotlivých úrovních obklopen třemi kameny, vztahujících se k určité čakře. Hrot tak slouží jako usměrňovač energie.

Spodní část těžítka skrývá harmonizační symbol - protínající se ležaté osmičky v kruhu. Ty jsou symbolem nekonečna, kruh zase zobrazuje Slunce, které je symbolem životní energie.
 

Energie barev a mnohotvárné působení použitých kamenů

  • červená - dynamická barva, barva odvahy a průbojnosti, ale také uzemňující. Červený jaspis přináší zdraví a sílu a odstraňuje škodlivé látky z oběhového systému, krve a jater.
  • oranžová - barva vitality, energie, radosti a hravosti. Karneol stabilizuje energii, obnovuje vitalitu, přináší pozitivní vnímání života, motivuje k úspěchu.
  • žlutá - barva světla, záře, svěžesti, radosti, uklidňuje při psychických problémech, umocňuje veselou náladu, podporuje myšlení. Tygří oko je ochranný kámen. Brání zlým myšlenkám, léčí zrak, uzdravuje krk a rozmnožovací orgány, pomáhá při léčbě zlomenin.
  • zelená - osvěžuje, vitalizuje, regeneruje a podporuje tělesnou imunitu. Kámen Aventurín působí kladně na vše ve spojitosti s prosperitou a majetkem, chrání před geopatogenními zónami, spojuje rozum a cit a podporuje vnímání. Tiší bolesti srdce, odbourává problémy se štítnou žlázou, srdeční problémy, léčí svalový systém a přináší úlevu od kožních problémů.
  • tyrkysová - spojuje působení modré a zelené barvy. Tyrkys je léčivý krystal regenerující tkáně, kladně působící na dnu, revmatismu a žaludeční obtíže. V duševním životě přináší člověku sílu, pomáhá při depresích a strachu.
  • modrá - vyvolává uklidňující pocity, navozuje tělesnou a duševní rovnováhu, odbourává strach. Kámen Sodalis spojuje logiku s intuicí, rozvíjí mysl, zvyšuje sebevědomí. Působí jako očista lymfatického systému.
  • fialová - barva je vnímána jako spirituální, je barvou pokory, odpuštění a skromnosti. Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má léčivé a očistné shopnosti, uklidňuje, odtsraňuje strach a vztek. Zmírňuje bolesti hlavy a léčí nespavost.