Mini trampolíny Bellicon

Nejzábavnější způsob, jak se dostat do formy, zbavit se přebytečných kil, zlepšit si zdraví, kondici, posílit své tělo a přirozenou obranyschopnost organismu.

Na mini trampolínách bellicon® cvičí každý z 638 svalů ve vašem těle, zatímco vaše klouby netrpí silnými nárazy (jako například při běhu). Snižuje se stres a vaše tělo se revitalizuje. A je to skutečná zábava! Takže místo toho, abyste se snažili tréninkům vyhýbat, tak se na ně těšíte. ... zobrazit více

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Produkty 1 až 24 z 2

Trampolínky bellicon® pro zábavu i pro zdraví

Naše těla jsou přímo stvořena ke skákání - a proto je tu bellicon®

Seznam zdravotních přínosů bellicon® je tak obsáhlý, že není divu, že někdo může být skeptický. Opravdu se zdá, že jsou tyto mini trampolíny tak dobré, až to nemůže být pravda. Jak to, že je to tak jednoduché, zábavné a stejná aktivita přitom revitalizuje tolik tělesných funkcí?

Odpověď nalezneme v našem moderním sedavém způsobu života. Naše těla nebyla stvořena k tomu, aby se z pohodlné postele přesunula přímo do auta, seděla celý den za stolem, pak doma na gauči a opakovala tento koloběh znovu a znovu. 

Před pěti tisíci lety naši předkové sledovali stáda zvířat a nachodili celé kilometry, aby nashromáždili potravu, plavali v řekách i oceánech a lovili ryby. Jejich těla byla dokonale přizpůsobena k těmto činnostem, a tím byla jejich nejdůležitějším nástrojem k získání obživy. 

Těla lovců - sběračů v digitálním věku

Naše tělo stále potřebuje tutéž fyzickou aktivitu, aby mohlo prospívat. Bez ní jsme náchylní k širokému spektru zdravotních problémů, z nichž se některé staly moderní epidemií. Je to jako mít vysoce výkonný sportovní vůz a používat ho pouze na příjezdové cestě.

Cvičení s bellicon® je komplexní tonizování celého těla. Posiluje vaše srdce, zvyšuje kapacitu plic zabraňuje kostem, aby ztrácely hustotu a křehly. Spalujete tuk, zvyšujete energii a pomáháte tělu, aby bylo silné, vyrovnané a v celkové harmonii. Stejně tak pomáháte vašemu imunitnímu systému vyplavovat z těla toxiny, bakterie a odpadní látky. Vše současně. 

Jen několik minut denně s trampolínou bellicon® poskytne vašemu tělu vše potřebné k obnovení zdraví, kondice a duševní pohody. 

Trampolíny i do interiéru Bellicon

Prospěch ve všech směrem a pro každého

Ať už jsou vaše předsevzetí a cíle v oblasti zdraví a fitness jakékoliv, bellicon® vám s nimi pomůže. 

Naše mini trampolíny si vybírají olympijští sportovci, kteří potřebují zlepšit svoji rychlost, senioři, kteří si chtějí upevnit své zdraví, boxeři, kteří se připravují na zápas o titul, i ženy bojující proti osteoporóze a srdečním chorobám. 

Mladí nebo staří, ve formě nebo ne, díky minimálním rázům a maximálnímu výkonu jsou mini trampolíny bellicon® tím nejlepším, nejpříjemnějším a nejúčinnějším způsobem, jak se dostat do kondice. Jak fyzické, tak psychické. Zjistěte, jak mohou mini trampolíny bellicon® pomoct právě vám. 

Přední kolekce a  fitness vybavení

Skončili jste s vrzajícími a tvrdými pružinovými trampolínami, běžeckými pásy a spinningovými koly? Je na čase vyzkoušet bellicon®!

Pokud se bavíme o mini trampolínách, využití pružin zdaleka není vhodné. Z toho důvodu jsme vytvořili jedinečný systém pružných lan - bungee, který násobí všechny výhody, ale minimalizuje námahu při každém výskoku. Můžeme vás ujistit, že rozdíl uvidíte, ucítíte a dokonce uslyšíte. 

Správné odpružení je to nejdůležitější. Naše společnost bellicon® to chápe a proto už od roku 1995 systematicky zdokonalujeme náš patentovaný systém založený na speciálním gumolanu - bungee. Nyní jej nabízíme ve třech odlišných silách odpružení. 

Stejně unikátní jako jste vy

Trampolíny bellicon® nejsou všechny stejné. Vyberte si model, který sedí přímo vám.  Nabízíme mnoho přizpůsobení přesně na míru.

To znamená, že si můžete vybrat svoji oblíbenou barvu jak lemu doskočiště, tak barvu gunových pružin a požadovanou tuhost bungee (gumolana), která přesně vyhovuje vašim potřebám. Vyberte si přesně tak, aby se vám cvičilo co nejlépe. 

Zdravotní a mini trampolínky pro řešení pestré škály zdravotních problémů

Jako nebe a dudy

Porovnání trampolín s ocelovými pružinami s trampolínami bellicon®. Bude vám stačit jen jeden pohled na bellicon® a okamžitě uvidíte rozdíl. Namísto tvrdých kovových pružin, které nalezneme na konvenčních trampolínách, se bellicon® pyšní patentovaným závěsným systémem bungee. Díky tomu je odskok v porovnání s pružinovými trampolínami mnohem více vzrušující a příjemný. Jen slova nestačí, rozdíl musíte pocítit na vlastní kůži!

Je to proto, že ve srovnání s ocelovými pružinami, které mají “tvrdý doraz”, se náš systém bungee rozpíná tak, aby zpomalil a zjemnil váš dopad způsobem, který zajistí měkký a tichý dopad na doskokovou plochu. A co víc, naše vysoce elastická lana uchovávají energii absorbovanou při zpomalení a vrátí ji téměř v plné míře při odskoku, čímž vás zrychlí směrem nahoru. Neexistuje snad jemnější a dynamičtější cyklus skákání. 

Zatímco tlumí náraz na záda a klouby, nabízí tento neuvěřitelně pružný odraz mnoho výhod pro mysl, tělo i duši. Žádné statistiky nemohou změřit pocit štěstí, který vás zaplaví už po několika málo okamžicích skákání na mini trampolíně bellicon®. Někteří lidé přisuzují tento efekt našim nevědomým vzpomínkám na čas, který jsme strávili v mateřském lůně nebo v kolébce. To je skutečný rozdíl - trvá jen několik skoků, abyste zjistili, která trampolína je výhra pro vaše tělo

Dostaňte své molekuly do normy

Jak jdou bellicon® bungees ještě dál. Vzhledem k tomu, že jiní výrobci také následují trend bungee, jak si můžete být vlastně jisti, že bungee není jen obyčejné tuctové gumolano? 

Špičková pružnost elastických šňůr bellicon® je výsledkem více než 20 letého systematického výzkumu a vývoje. Podívejte se blíže a uvidíte rozdíl, který můžete jasně i pocítit. Bellicon® bungees jsou jednoduše mnohem více elastické. To nezní příliš vědecky, nicméně za tím stojí spousta vědecké práce a zkoumání.

Výsledkem jsou molekuly polymeru, které se dokáží ještě více a pružněji natáhnout. Vzhledem k tomu, že molekuly běžné gumy nejsou uspořádány pečlivě, nemohou se natáhnout takto efektivně stejným směrem. Výsledkem je výrazně menší elasticita. 

Špičková pružnost trampolín Bellicon

Co je to bungee?

Bungee je sice anglický ale hezky znějící a jednoslovný název pro české poměrně nešikovné nebo ne zcela jednoznačné výrazy jako: guma, gumolano, gumové lano, gumová pružina, pružná guma atd. Jinými slovy jsou to přesně ty barevné "gumové kroužky", kterými si skákací plocha trampolíny pružně zavěšuje na kovovou konstrukci.

Barevné "klipy" (kterými se gumové lano pevně spíná do kroužku) určují tuhost / tvrdost jednotlivých typů "bungee". Střední, tvrdé (tuhé) a velmi tvrdé (tuhé) bungee se volí v závislosti na hmotnosti skákajícího nebo stylu / účelu skákání.  Střední tuhost je vhodná téměř pro každého od dětského věku po osoby s hmotností do 90 kg a ne příliš razantní a sportovní skákání.

Střední tvrdost je velmi vhodná také pro starší a osoby v rekonvalescenci apod. Tvrdé a velmi tvrdé bungee jsou pro těžší osoby a/nebo velmi sportovní styl skákání. Pro usnadnění výběru správné tuhosti bungee právě pro vás nahlédněte do tabulky s doporučením.  Doporučená tuhost / síla bungee dle hmotnosti a intenzity skákání: (rozlišeno barvou klipu)

 

Vaše hmotnost Skákání pro zdraví Intenzivní cvičení Silové cvičení
do 60 kg střední (modrý klip) střední (modrý klip) silný (žlutý klip)
do 90 kg střední (modrý klip) silný (žlutý klip) extra silný (červený klip)
do 120 kg silný (žlutý klip) extra silný (červený klip) extra silný (červený klip)
do 150 kg extra silný (červený klip) nedoporučeno nedoporučeno

Hladké přistávání

Vracení se zpět na zem nikdy nebylo sladší

trampolínou bellicon® váš odraz díky pružným lanům lehce zachytíme. Naše výjimečně elastické bungee plně absorbují dopad vašeho přistání. Na rozdíl od konvenčních mini trampolín na vás při dopadu nečeká žádný nepříjemný náraz. Vzhledem k tomu, kolikrát při skákání narazíte na doskokovou plochu, vám vaše klouby poděkují za bellicon®.

Nejlepší systém odpružení je jen začátek. Náš zájem o kvalitu se rozšiřuje na všechny aspekty trampolín bellicon® - od prvotřídních materiálů až po naše nekompromisní zpracování. Součástí každého odrazu na bellicon® je skok z radosti. Vyzkoušejte si sami. Pouhých 20 minut na vaší mini trampolíně a budete se cítit jako úplně nový člověk - revitalizovaný a plný života. 

Bellicon® - zlatý standard v trampolínách

Vyrobeno v Německu

Bellicon® s sebou přináší pouze to nejlepší - naše ocelové rámy průmyslové kvality, patentované polyamidové háčky, UV-odolné a ekologicky nezávadné polypropylenové doskokové plochy a především náš bungee systém světové třídy. S trampolínami bellicon® jste jednoduše bohatší.

Skvělý systém odpružení trampolín Bellicon

Následujte osvědčenou kvalitu

Důvody, proč tomu věřit

Všichni od fitness trenérů, lékařů, sportovců až po zástupce zdravotnických institucí říkají, že bellicon® je nejlepší mini trampolína na světě. Pokud vám ani tohle nestačí, podívejte se, z čeho jsou všichni tak nadšení:

Německá inovovaná trampolína se všemi důrazy na detail jimiž disponuje, vyrobená podle nejvyšších environmentálních norem ze špičkových materiálů a dostupná ve stovkách možností individuálního přizpůsobení.  Všechny tyto fakty vám mohou zamotat hlavu, ale vaše srdce bude zpívat pokaždé, když na trampolíně bellicon® začnete skákat. A to je skutečný důvod, proč máme tak šťastné zákazníky. 

Německá kvalita trampolín Bellicon

Německé inženýrství

Německo je proslulé kvalitou svého inženýrství. Je to pověst, která je podložena úspěchem mnoha prvotřídních světových značek jako je Porsche, Mercedes Benz, Bosch, Miele, BMW a další, které bychom mohli vyjmenovávat několik dní.

V belliconu jsme se snažili udržet tuto tradici vytvořením nového celosvětového standardu pro kvalitu mini trampolín s využitím inteligentního designu výrobků, nejkvalitnějších materiálů a přesným zpracováním. Jsme velmi spokojeni, že díky kombinaci nejlepších německých profesionálů s mnoha lety výzkumu a rozsáhlých zkušeností v reálném světě, jsme vytvořili produkt, který může zlepšit životy lidí a bude jim sloužit po mnoho let.

Skvělá kvalita je jako skákání, oboje začíná od země

A bellicon® to zajišťuje, jemně a efektivně

Zapomeňte na vaše zkušenosti s běžnými trampolínami s kovovými pružinami nebo s napodobeninami bellicon®, protože nic se ani zdaleka neblíží kvalitě a zkušenosti s opravdovou trampolínou bellicon®. Jedním z důvodů, proč je tomu tak, je fakt, že používáme pouze ty nejlepší materiály a komponenty, které jsou k dispozici. Rám Classic je vyroben z vysoce kvalitní kalibrované oceli (úroveň přesného sváření mohou ocenit pouze inženýři, profesionální mechanici a technici). Díky tomu má bellicon® extrémně lehký, stabilní a odolný rám, díky čemuž mohou trampolínu bezpečně a snadno používat i osoby s hmotností 200 kg. 

Naše polypropylenové doskokové plochy jsou speciálně navrženy tak, aby byly co nejvíce pohodlné, vysoce trvanlivé a zvyšovaly elasticitu našich bungees (oboje jsou vyrobeny z nealergeních materiálů). Mini trampolíny bellicon® jsou vhodné pro používání v interiéru i exteriéru. Doskoková plocha odolá nepříznivým povětrnostním podmínkám včetně destruktivních účinků UV záření. Naše patentované super pevné háčky, které spojují naše bungees s doskokovou plochou jsou vyrobeny z netoxického vyztuženého polyamidu. Díky tomu se zamezí opotřebení bungees.

Bezpečné materiály pro výrobu mini trampolínek

Materiály bezpečné pro životní prostředí

Oeko-Tex záruka kvality

Používáme pouze materiály nejvyšší kvality, které jsou zároveň bezpečné pro životní prostředí. Zvláštní pozornost věnujeme výběru textilií. Zvláště proto, že se na trhu vyskytuje spoustu materiálů pochybné kvality. Naše textilie byly testovány a schváleny nezávislým institutem podle mezinárodního standardu Oeko-Tex.

Síť nezávislého institutu společnosti Oeko-Tex působí v oblasti textilní výroby od roku 1992 a je prospěšná z hlediska ochrany životního prostředí, bezpečnosti a společenské odpovědnosti.

Její hlavní činnost souvisí se zlepšováním textilní výroby a pomáhá spotřebitelům získávat potřebné informace, které vedou kroky jejich rozhodování v širokém poli textilních výrobků. Jsme hrdí na to, že jsme byli zařazeni mezi společnosti, které získaly pečeť Oeko-Tex Seal of Quality.

Bellicon®: mini trampolíny, co spalují tuk

Pravidelné cvičení na vysoce elastických trampolínách bellicon® je výhodné v mnoha ohledech: váš metabolismus se zrychluje, spalujete tukové zásoby a vaše mysl je v harmonii. Skutečně můžete zhubnout, aniž byste se po každém tréninku cítili vyčerpaní. 

Mohlo by Vás zajímat: 

  • Jaké výhody a přínos pro zdraví má skákání a cvičení na mini trampolínách bellicon®?
  • Proč jsou trampolíny bellicon® jiné, lepší a nejkvalitnější na světě?
  • Kde se bellicon® vyrábí a jak se liší od konkurence?
Nahoru

Používáme Cookies

Kliknutím na Přijmout vše udělujete souhlas s používáním cookies k zajištění správného zobrazování a chování webových stránek, k analýze návštěvnosti a k cílení reklam. Své předvolby lze změnit v nastavení cookies.

Přijmout vše