Piknik nerez jídelní box Lurch

Vychutnejte si své jídlo na cestách a výletech! Máme pro vás a vaše aktivity připraveny ty pravé krabičky na obědPiknik nerez jídelní box Lurch je skvělou volbou, pokud nemáte rádi plasty. Je vyrobený z nerez oceli, kterou jen tak nezničíte a vydrží vám celou věčnost. Tento stylový a robustní box na oběd nebo svačinu, do práce či na výlety, dokonale zapadá do zdravého životního stylu. Užívání si domácího jídla na cestách nebylo nikdy snazší a elegantnější.

Termo taška na piknik

K nerezovým jídelním boxům doporučujeme zakoupit Piknik termotašku Lurch ve dvou dostupných barvách Blue Moon a Mandala Red

Vaše oblíbené jídlo potřebuje správnou krabičku na oběd

S našimi nerezovými krabičkami na oběd máte ten pravý přepravní box, který vám umožní snadno si vzít své oblíbené jídlo z domova a nasytit se na cestách. Vydatné chleby, lahodné sendviče, ovoce a zelenina, sladké pečivo a slané občerstvení - to vše můžete přepravit v našich piknik nerez jídelních boxech Lurch.

Dobře a bezpečně zabalené pro každý den

Jste aktivní a každý den na cestách? Pak potřebujete robustní a odolný obal na oběd pro každodenní použití. Z tohoto důvodu jsou naše jídelní boxy vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/8. Nerezová ocel se snadno čistí, je vhodná do myčky nádobí, je obzvláště hygienická a neobsahuje BPA (těsnění).

Piknik nerez jídelní box Lurch

Krabičky ve čtyřech různých velikostech

Piknik nerez jídelní box Lurch je k dispozici ve 4 různých velikostech. Nejmenší box o objemu 100 ml je primárně určen k uchování omáček a dresinků. Za tímto účelem je uzávěr opatřen dalším těsněním, takže je nepropustný a nehrozí vylití obsahu. Můžete jej samozřejmě použít také například k přepravě tvarohu, jogurtu nebo smetanového sýra, ovoce či zeleniny.

Pro sladký proužek okurky, mrkve a papriky anebo raději pár slaných krekrů je skvělý box na občerstvení o objemu 350 ml.Ještě více pochoutek se vejde do 600ml obědového boxu a 1200ml boxu na salát. Bezpečnou přepravu zajišťuje navíc široké silikonové těsnění, takže nehrozí otevření krabičky a vysypání připravených pokrmů. Můžete si tedy být jisti, že zabalené obědové balíčky se vám odhalí až je sami otevřete. Tyto dva boxy jsou navíc vybaveny variabilně nastavitelným a odnímatelným děličem potravin. Nakrájené jablko tedy chutná jako jablko a klobása chutná jako klobása - a ne naopak.

Jídelní nerezové nádoby
Jídelní nerezové nádoby
Jídelní nerezové nádoby
Jídelní nerezové nádoby