Piknik termotaška Lurch - perfektní v kombinaci s našimi nerezovými jídelními boxy Lurch.

Piknik, práce nebo škola - moderní lidé hodně cestují a rádi si s sebou berou vlastní jídlo.
Z tohoto důvodu jsme rozšířili naši nabídku a přidali jsme k nabídce piknik nerez jídelních boxů neoprenové piknik termotašky s ubrouskem. Nové piknikové tašky mají nahoře praktickou rukojeť a nastavitelný ramenní popruh, díky kterému se pohodlně přenáší i na delší vzdálenosti.

Neoprenová pikniková termotaška

Materiál termotašek je velmi oblíbený. Neopren má skvělé izolační vlastnosti a dobře se vyrovnává se střídáním teplých a chladných teplot. Vaše jídlo je proto dobře chráněno před škodlivým UV zářením a vnějšími povětrnostními vlivy.

Termotaška

Další silnou stránkou materiálu je snadné čištění. Pokud se taška na piknik během vašich outdoorových aktivit zašpiní, stačí ji jednoduše otřít vlhkým hadříkem. Pokud je vak silně znečištěný, můžete jej vyčistit ručně teplou vodou o teplotě 30 ° C.

Přepravní taška je moderní a pevnost materiálu zajišťuje dobrou stabilitu. Hmotnost tašky je pouhých 232 g. Můžete si tedy s sebou vzít i něco víc, Lunch-Bag to zvládne.

Tašku lze použít i jako piknikovou podložku

Jakmile dorazíte se svými blízkými do parku, lesa nebo na požadovaný cíl cesty, můžete tašku rychle otevřít pomocí dvou pevných zipů. Rozložená pak poslouží jako pikniková podložka nebo k servírování vašeho jídla a pití. A pokud plocha nestačí, můžete použít ubrousek, který je součástí dodávky.

Kompaktní taška na potraviny s dostatkem místa

Piknik termotaška byla navržena tak, aby byla kompaktní. Díky šířce 17 cm, délce 22 cm a výšce 17 cm má ideální rozměry pro pohodlné nošení nebo přepravu v koši na kole. Můžete do ní snadno uložit jídlo a pití do práce, na piknik nebo do školy.

Do tašky také perfektně zapadají piknik nerez jídelní boxy a cestovní termo lahve z našeho sortimentu.

Piknikový box z nerezu
Piknikový box z nerezu
Piknikový box z nerezu
Piknikový box z nerezu

Výrazné barvy a stylové vzory

Tašky vynikají krásným designem ve dvou barevných variantách „Mandala Red“ a „Blue Moon“. Obě mají syté barvy a stylové vzory, praktickou rukojeť a nastavitelný ramenní popruh k přenášení. S piknik termotaškami své potraviny přepravíte bezpečně a pohodlně kamkoli.