Lurch - Smart mašlovačka

Staňte se mistrem kuchařem s prémiovou Smart mašlovačkou z jedinečného materiálu - silikon Platinum.

Lurch nabízí skvělou mašlovačku pro splnění vašich snů.

Perfektní pomoc při práci v kuchyni.

 

Smart mašlovačka

Chcete mít křupavé kuře, kořeněná žebírka, šťavnatý steak? Pomocí Lurch - Smart mašlovačky můžete na pokrm pečlivě nanést marinády, koření, omáčky, oleje a jiné tekutiny. Ale nejen k vaření je tato mašlovačka užitečný pomocník. Při pečení se skvěle hodí na nanášení polev, vajec, másla, čokolády nebo marmelády na koláče, buchty a jiných.

Štětiny z vysoce kvalitního platinového silikonu nabízí mnoho výhod:

Pojmou velké množství tekutiny, pečlivě a rovnoměrně ji rozdělí na pokrmy. Má dlouhou životnost, je odolná a nanejvýš hygienická. Díky vysoké tepelné odolnosti je možné mašlovačku použít na pokrmy i během pečení v troubě a grilu.

Základní informace o mašlovačce

  • k přesnému nanesení marinád, tuku, vajec a dalších na všechny druhy pokrmů
  • z platinového silikonu s nylonovým jádrem pro zvýšenou stabilitu
  • nepoškrábe potažené pánve ani hrnce
  • protiskluzová rukojeť
  • s praktickým závěsným očkem

 

Řada Smart

Nástroje Smart jsou vyvinuty na designovém základě forma následuje funkci. K tomu se dá s jistotou říci - nejen design se extra dobře podařil, funkce v žádném případě za vzhledem nezaostává: tvrdé nylonové jádro, jemný povrch ze 100% platinového silikonu pro práci bez poškrábání nádobí.

Při míchání jídla, zvláště na pánvi a v hrnci, dokáže odebrat vše ze dna a okrajů nádob. Jídlo se k nástroji příliš nepřichytává a mašlovačka se velmi snadno čistí. 

Lurch - Řada smart