Model Kuvings AUTO10, nejnovější kuchyňský průlom roku 2023, dorazil na český trh!

Tento model upoutá pozornost svou jedinečnou násypkou, která nabízí možnost automatického krájení – první a jedinou takovou na světě s objemem 3000 ml. Umožňuje vložení všech ingrediencí bez předchozího krájení, čímž značně zkracuje dobu potřebnou k přípravě bohaté, čerstvé šťávy plné vitamínů a minerálů.

Držitel prestižních ocenění

Držitel prestižního Red Dot Award 2022 za vynikající design, oceněný mezinárodní porotou v oblasti "Kuchyňské spotřebiče a doplňky", byl vyznamenán za produkty s výjimečným designovým řešením.

Vítěz Kitchen Innovation Award v roce 2023, ocenění zaměřené na inovativní výrobky v oblasti domácích potřeb na základě jejich přínosu pro zákazníka, funkčnosti a estetické hodnoty.

Klíčové vlastnosti nejnovější verze Kuvings AUTO10

- Automatický zásobník s rekordní kapacitou 3000 ml umožňuje současně přidat všechny ingredience.
- Komora s šnekem automaticky krájí suroviny, což zvyšuje efektivitu odšťavňování. Oproti konkurenci nabízí až o 35% vyšší výtěžnost šťávy a méně dužiny. 
- Díky speciálnímu sítu je šťáva až o 15% čistší a jemnější.
- Proces krájení přímo v lisu minimalizuje oxidaci a tím zachovává více vitamínů.
- Indukční motor o výkonu 200W zajišťuje tichý chod bez nadměrného hluku.
- Zařízení je vybaveno trojitým bezpečnostním systémem.
- Má samostatný výstup pro dužinu a disponuje vylepšeným uzávěrem Smart Cap.
-  Pro snadnější údržbu je přítomen rotační čistící kartáč.
- Dokoupitelné příslušenství: síto na smoothie, homogenizační nástavec na zmrzlinu, nástavec na citrusovač.
- Ideální pro výrobu široké škály zdravých nápojů a potravin jako např. koktejlů, smoothies, dětských přesnídávek, ořechových mlék i másel.
- Vyráběno z bezpečného BPA-free Tritanu.
- Záruka na motor je 10 let, na ostatní díly 3 roky.

Zahajte svůj den sklenicí čerstvé šťávy z vašeho oblíbeného ovoce a zeleniny, abyste splnili své denní výživové potřeby.

Přečtěte si, jak zakladatelka holistické zdravotně-nutriční společnosti doktorka a vědkyně Míša Kučová hodnotí odšťavňovač Kuvings AUTO10. Článek s recenzí naleznete zde.

Odšťavňovač s nízkou rychlostí otáček Kuvings AUTO10

Odšťavňovač Kuvings AUTO10 umožňuje vkládat celé kusy ovoce a zeleniny bez nutnosti předchozího krájení, což výrazně urychluje přípravu a zjednodušuje manipulaci s ingrediencemi. Všechny suroviny lze naráz umístit do násypky, kde je integrovaný samořezný šnek zpracuje.

Tento šnek je speciálně vyvinutý pro automatické rozdělení a efektivní přepravu všech přidaných složek přímo do komory pro odšťavení.

Plnící nádoba s objemem 3000 ml

S největší automatickou násypkou na trhu o objemu 3 000 ml umožňuje odšťavňovač extrahovat šťávu z velkého množství surovin v jediném cyklu. Díky pokročilé technologii samořezného mechanismu, který efektivně zpracovává i tvrdé ingredience, odpadá potřeba neustálého doplňování a složité manipulace s přísadami.

Inteligentní uzávěr Smart Cap s novými funkcemi

Inteligentní uzávěr s modernizovaným provedením umožňuje jednodušší otevírání a uzavírání. Díky inovativnímu uzávěru Smart Cap lze efektivně předcházet úniku šťávy, kombinovat různé druhy šťáv v komoře pro odšťavňování a také ho využít pro oplach přístroje před jeho čištěním.

Modernizovaný design uzávěru Smart Cap s jeho hranatou formou usnadňuje manipulaci a dávkování šťávy, zároveň efektivně eliminuje možnost úniku tekutin.

Specifická redukční převodovka a výkonný motor

S 200W motorem nabízí odšťavňovač možnost zpracovávat čerstvé ingredience po ještě delší čas. Motor se vyznačuje vysokou odolností a jeho speciální konstrukce zajišťuje tichý chod během provozu.

Snadná údržba

Údržba odšťavňovače Kuvings AUTO10 je značně usnadněna díky revolučnímu rotačnímu čistícímu kartáči, který je přiložen v balení. Tento kartáč, který byl navržen s ohledem na nové požadavky, usiluje o zefektivnění čištění jak vnitřních, tak vnějších částí sítka.

Jeho unikátní design ve tvaru nůžek spolu s pevnými štětinami umožňuje kartáči snadno odstranit jakékoli nečistoty a zbytky dužiny, což zajišťuje důkladné a efektivní vyčištění síta.

Porovnání odšťavňovačů Kuvings AUTO10 a Kuvings REVO830

Chcete vědět, jaký je rozdíl mezi nejnovějším odšťavňovačem Kuvings AUTO10 a jeho předchůdcem Kuvings REVO830? Zde jsem pro vás připravili srovnání klíčových specifikací obou přístrojů.

Modernizace provedení Kuvings AUTO10

Největší násypka na světě

Exkluzivní násypka s kapacitou 3 litry umožňuje umístit všechny ingredience najednou. Díky tomu dokáže extrahovat více šťávy v jednom kroku.

Tichý a efektivní motor

S jeho pokročilou konstrukcí pro snížení hluku a speciálně navrženým motorem s pomalým chodem je tento odšťavňovač schopen pracovat s minimem hluku a vibrací.

Šnek vyrobený z materiálu ULTEM

Materiál certifikovaný od renomovaných organizací jako FDA, EFSA, UL a JHOSPA je díky své bezpečnosti a biokompatibilitě vhodný i pro výrobu  chirurgických nástrojů, respiračních a dentálních přístrojů.

Sítko na odšťavňování bez BPA

Toto sítko je vyrobeno z Ecozenu, bezpečného materiálu bez obsahu BPA, který se používá i pro výrobu kojeneckých lahví, což zajišťuje jeho spolehlivé a bezpečné použití.

Nádoby na sběr šťávy a dužiny s praktickým uskladněním

Námi vyvinuté nádoby pro sběr šťávy a dužiny jsou navrženy s čtvercovým profilem, což umožňuje jejich snadné vkládání do sebe a efektivní uskladnění.

Jednoduché čištění

Díky našemu patentovanému kulatému čistícímu kartáči Kuving se čištění stává velmi snadným. Jenom připevněte a pod tekoucí vodou otáčejte kartáčem.

Benefity odšťavňování jako doplněk konzumace ovoce a zeleniny

Syrové ovoce a zelenina:

  •     stravitelnost / vstřebatelnost: 17%
  •     doba trávení / asimilace: 3-5 hodin

Štáva z lisu Kuvings AUTO10:

  •     stravitelnost / vstřebatelnost: 65%
  •     doba trávení / asimilace: 10-15 min

Ovoce a zelenina hrají klíčovou roli v našem zdraví a jsou nezbytné pro správné fungování našeho těla

Tento proces umožňuje tělu efektivněji využít vitamíny, minerály a zejména fytochemikálie - přírodní chemické látky, které rostliny produkují pro svou ochranu a růst, jež mají prokázané antioxidační vlastnosti. Tyto látky mohou pomoci v boji proti stárnutí a civilizačním chorobám, přispívají k prodloužení a zlepšení kvality života.

Začlenění šťáv do vaší stravy vám umožní snadněji přijímat různé fytochemikálie, což může zlepšit vaše stravovací návyky bez nutnosti okamžité radikální změny. Postupné přidávání šťáv do jídelníčku a snižování konzumace masa a fast foodů vás přirozeně přivede k chutnějšímu a zdravějšímu způsobu stravování.

Ideální pro:

Zeleninu s listy a stonky, ovocné zeleniny a ovoce, včetně jablka, mrkve, jahod, hroznů, rajčat, řapíkatého celeru, bobulí, zázvoru a podobně.

Vyžaduje zvýšenou pozornost:

U plodů aronie je důležité je vkládat velice opatrně a pomalu, po malých částech.
Dlouhé suroviny, jako jsou stonky řapíkatého celeru či velké kusy mrkve a podobné, je třeba zkrátit na délku maximálně 10 cm. Všechny suroviny je pak možné vložit do extra velké nádoby, která se otevře odklopením víka.

Obsah balení:

  •  Kuvings Hands-Free Slow Juicer AUTO10
  •  odšťavňovací síto
  •  nádoba na šťávu, nádoba na odpad
  •  speciální rotační čistící kartáč
  •  2 běžné čistící kartáče
  •  návod v českém jazyce

Další příslušenství a doplňky

Výrobník zmrzliny a mražených dezertů

Umožňuje vám připravovat lahodné zmrzliny nebo dezerty, které si můžete vychutnat s rodinou a přáteli a dodat tak novou energii vašemu tělu i duchu. S pomocí homogenizačního nástavce (který není součástí standardní sady Kuvings Hands-Free Slow Juicer AUTO10), můžete snadno vytvářet mražené dezerty.

Proměňte mražené ovoce na domácí zmrzlinu a nabídněte svým dětem zdravější alternativu k zmrzlině plné aditiv a konzervantů, a to vše z pohodlí vašeho domova.

Sítko k výrobě jemného smoothies

Sítko na smoothies, které není součástí standardní sady Kuvings Hands-Free Slow Juicer AUTO10, umožňuje snadnou a rychlou přípravu různorodých krémových smoothie.

Toto sladké a jemné pokušení přírody je ideální způsob, jak začít váš den zdravě a chutně. Smoothie nejenže jsou jednoduché na přípravu, ale díky kombinaci různého ovoce se můžete těšit na bohatost chutí a výživových hodnot. Nabízí krémovou konzistenci a jsou snadno pitelné. Použitím ingrediencí jako jsou banány a mléko získáte smoothie s bohatou, sladkou a krémovou chutí.

Kartáč na čistění (součástí základní výbavy)

Patentovaný rotační kartáč s ergonomickým držadlem pro jednoduché čištění je přiložený k standardnímu vybavení.

Unikátní otáčecí kartáč, který se připevní k sítku a pod tekoucí vodou z kohoutku umožňuje rychlé a dokonalé vyčištění síta otáčením kartáče v ruce během několika sekund.

Odšťavňovač Kuvings AUTO10 - suverénní volba mezi odšťavňovači v roce 2024!

Kuvings AUTO10 - unikátní odšťavňovač roku 2024!

NwSk_VSxwBU

Odšťavňovač Kuvings AUTO10 - zjednoduší váš každodenní život!

cNx0bXlITN8

Kuvings AUTO10 - kuchyňská inovace roku 2023 příchází na náš trh.

_uohrwafonU

Odšťavňovač Kuvings AUTO10 s největší násypkou na světě!

dLaTW-y9wGg