Termo nerez jídelní box Lurch

Všichni to víme, během dlouhého dne v práci nebo ve škole nás někdy přepadne hlad. Bylo by skvělé, kdybychom měli s sebou něco, co by udrželo naše připravené jídlo čerstvé. Speciální izolovaná krabička na snack, občerstvení nebo svačinu je tou pravou volbou!

Pravděpodobně si myslíte: „Krabička na potraviny z nerezu? Již existuje - co je na tom nového?!“ Toto tvrzení není zcela pravdivé. Při vývoji našeho Termo nerez jídelního boxu Lurch jsme zašli o krok dále. Převedli jsme osvědčený termo princip našich trendových vakuových lahví do vakuového boxu, tak aby obsah zůstal déle čerstvý než v běžných jídelních boxech.

Jídelní box na přenos potravin je k dispozici ve dvou velikostech a třech barvách. Je kulatý, nadčasový, elegantní a robustní a vhodný pro téměř všechny druhy potravin (box není vhodný na tekutá jídla, jako jsou polévky, řídké omáčky apod.). Nerezová ocel neobsahuje škodlivé látky, jako jsou BPA nebo mikroplasty. To je ve srovnání s mnoha plastovými krabičkami na potraviny silnou stránkou našeho nerezového jídelního boxu. Díky dvouplášťové vakuové izolaci uchová box potraviny čerstvé po dlouhou dobu. A jako bonus navíc udrží teplé jídlo až po dobu 2 hodin i přesto, že tyto boxy nemají klasické tepelné vlastnosti termo nádob.

Termo nerez jídelní box Lurch

Jídelní boxy byly vytvořeny primárně k uchování potravin či pokrmů v "čerstvé" (frehs) podobě (tj. neoschlé, neovadlé apod.). Jsou vhodné zejména k uchování čerstvosti u salátů, pečiva a jiných pokrmů bez nároku na teplotu. 

K uchování teplých pokrmů doporučujeme Nerezové termosky Lurch, které můžete využít pro přenášení polévek, zmrzlin, kaší či horkých nápojů. Termosky jsou vybaveny "vakuovým" ventilem, který při vložení velmi horkých potravin (které postupně chládnou a zevnitř nádobu "vysají") zajistí uvolnění podtlaku, aby šla nádoba snadno otevřít. Dvoustěnná nerezová konstrukce udržuje obsah termosky horký nebo studený po dobu až 12 hodin. Nerezové termosky máme dostupné ve dvou velikostech 480 a 680 ml.

Mít denně vyvážené jídlo je pro naše zdraví velmi důležité. Mnoho z nás připravuje svoji krabičku s potravinami na příští pracovní den nebo do školy večer předem. Důležité je především to, aby jídlo v ní zůstalo čerstvé co nejdéle a aby tím neutrpěla kvalita a chuť připraveného pokrmu. Koneckonců, jen to nejlepší by pro nás mělo být dost dobré.

Izolovaný jídelní box Lurch je navržen pro každodenní použití. Je věrným společníkem na cestách a vždy zajistí, že vám jídlo bude chutnat po dlouhou dobu. Neměli byste dělat kompromisy ohledně kvality.

Termo nerez jídelní box Lurch

Jaké jsou výhody nerezového jídelního boxu Lurch ve srovnání s jinými svačinovými krabičkami?

 • Obecnou výhodou nerezové oceli jako materiálu je její udržitelnost. Náš kulatý box na potraviny si jistě užijete po mnoho let nebo dokonce desetiletí.
 • U jídelní dózy Lurch bylo využito speciálního vakuového izolačního principu s dvojitou stěnou. To znamená, že získáte jídelní box se dvěma stěnami, který dokáže vaše jídlo uchovat čerstvé po velmi dlouhou dobu. Tato dóza nemá doposud žádnou konkurenci.
 • Potraviny lze uchovávat čerstvé delší dobu v dóze z nerezové oceli než v nádobách z plastu. Naše krabička chrání vaše ovoce, zeleninu, chléb a všechno ostatní před dlouhodobým vysycháním.
 • Nádoba z nerezové oceli se snadno čistí. Sejměte víko, přidejte kapku mycího prostředku a opláchněte pod tekoucí vodou. Nedoporučuje se dávat jídelní box do myčky nádobí, mohlo by dojít k odloupnutí barvy a k poškození elegantního vzhledu boxu.
 • Dalším velkým plusovým bodem je skutečnost, že všechny naše výrobky z nerezové oceli, včetně nové izolované  jídelní krabičky, nepohlcují pachy, které by mohly narušit chuť nebo vůni vašeho jídla.
 • Protože náš box byl navržen pro cestování, hraje důležitou roli jeho váha. Nerezová ocel je lehká a skvěle se hodí pro přepravu. I přes dvojitou izolaci stěny nebudete krabičku téměř cítit.
 • Termo nerez jídelní box je všestranný. V zásadě do něj můžete dát cokoli. Pokrmy zůstávají po dlouho dobu čerstvé díky dvouplášťové vakuové izolaci. Samotné víko díky těsnění skvěle přiléhá na spodní část krabičky a lze jej během přepravy upevnit také pomocí silikonového pásku, který je součástí dodávky.
 • Dalším důležitým bodem je vzhled. Kdo chce dnes nosit neatraktivní plastovou krabičku do práce nebo do školy?! Náš box zaujme kulatým vzhledem a sametově vypadající povrchovou úpravou. Jídelní boxy jsou k dispozici ve dvou různých velikostech, a to v 550 ml a 1000 ml. K dispozici jsou také tři elegantní barvy: night blue, water blue a rose gold
Termo nerez jídelní box
Termo nerez jídelní box
Termo nerez jídelní box

Co je lepší? Potraviny z krabičky z nerezové oceli nebo plastu?

 • Podle našeho názoru je jídelní krabička z nerezové oceli v mnoha ohledech lepší než jednoduchá plastová krabička:

 • Box z nerezové oceli je robustní a velmi odolný.
 • Používáním jídelních krabiček z nerezové oceli se trvale snižuje hora odpadků na naší planetě.
 • Nerezová ocel je ideální pro všechny druhy potravin. Nemá žádný vlastní zápach ani aroma a snadno se čistí.
 • Ve všech našich výrobcích používáme nerezovou ocel 18/8. Ve srovnání s mnoha plastovými boxy neobsahuje žádné škodlivé látky, jako je BPA (bisfenol A) nebo mikroplasty.
 • Dalším důležitým bodem je, že nerezovou ocel lze zcela recyklovat.
 • Jak vidíte, existuje mnoho argumentů ve prospěch nákupu Termo nerez jídelního boxu Lurch. Díky své oboustranné izolaci je izolační box Lurch ještě lepší a je proto ideálním společníkem do práce, do školy i na cesty.