Lurch - Smart servírovací lžíce

Staňte se mistrem kuchařem s prémiovou Smart servírovací lžící z jedinečného materiálu - silikon Platinum. Lurch nabízí skvělou servírovací lžíci pro splnění vašich snů. Perfektní pomoc při práci v kuchyni.

Smart servírovací lžíce

Lurch - Smart servírovací lžíce je skutečně všeobecně skvělým pomocníkem a je nezbytnou součástí každé kuchyně. Využívá se k míchání, nabírání, porcování, vmíchávání, dochucování … najde plné využití. Lžíce je ideální pro míchání během vaření.

Lžíce pro všechny případy

Je jedno zda při pečení na pánvi, přípravě bramborové kaše v hrnci, míchaných vajec, rizota, omáček, polévek, pudinků - nic se nepřipálí ani nezhrudkovatí. I při míchání a smažení cibulky a mletého masa je tato lžíce velmi oblíbené. Také je užitečná a praktická při přípravě jíšky, při přimíchávání různých přísad na dochucení pokrmů.

Základní informace o servírovací lžící

 • slouží k míchání pokrmů na pánvi a v hrnci
 • seškrábne zbytky, aniž by poškodila dno a kraje nádoby
 • z platinového silikonu s nylonovým jádrem pro zvýšenou stabilitu
 • nepoškrábe potažené pánve ani hrnce
 • protiskluzová rukojeť
 • s praktickým závěsným očkem

 

Řada Smart

Nástroje Smart jsou vyvinuty na designovém základě forma následuje funkci. K tomu se dá s jistotou říci - nejen design se extra dobře podařil, funkce v žádném případě za vzhledem nezaostává: tvrdé nylonové jádro, jemný povrch ze 100% platinového silikonu pro práci bez poškrábání nádobí.

Při míchání jídla, zvláště na pánvi a v hrnci, dokáže odebrat vše ze dna a okrajů nádob. Jídlo se k nástroji příliš nepřichytává a lžíce se velmi snadno čistí. Vhodná také jako ochutnávací lžíce.

Lurch - Řada smart

LURCH je specialistou na silikon již od roku 1999.

Rozšířili jsme použití tohoto moderního materiálu na řadu skvělých kuchyňských nástrojů a pomocníků.

Pro značku LURCH používáme speciální Premium Platinum Silikon, který v kuchyni otevírá zcela nové možnosti využití.

Je flexibilní, stabilní, snadno se čistí a odolává vysokým teplotám. A to je jen zlomek úžasných vlastností, které tento materiál může nabídnout.

Lurch Flexiforma
Lurch - Flexiform - silikonová forma na pečení pan perníček - hnědá

Co je Premium Platinum Silikon?

Jedná se o silikonovou "gumu" (pryž) vyrobenou ze základního prvku křemíku a platiny (jako katalyzátoru) a přidaného barviva.

S 27% výskytu je křemík hned po kyslíku dalším nejhojnějším prvkem na zemi. Extrahuje se například z písku. Množství energie potřebné k výrobě Premium Platinum Silikonu je ve srovnání třeba s železem mnohonásobně nižší.

FLEXIBILNÍ a PEVNÉ

LURCH FlexiForm byly úplně první formy na pečení z platinum silikonu v celém Německu! Silikon je dnes standardním materiálem pro vaření, pečení a mražení. Originální řada FlexiForm zůstává nejoblíbenější značkou nejvyšší kvality na celém trhu a vyniká výjimečnými vlastnostmi:

 • zcela nepřilnavý Premium Platinum Silikon
 • snadné čištění a údržba
 • bezproblémové mytí v myčce nádobí
 • odolává kyselinám z ovoce a chlebového kvásku
 • nezabírá místo při skladování
Lurch flexiforma chléb
Flexiforma Lurch dort

Díky využití dostatečného množství prémiového materiálu jsou naše formy velmi flexibilní a současně stabilní a pevné

Nejširší řada na trhu zahrnuje formy od běžných kulatých na bábovky a koblihy, přes různé velikosti hranatých či jiných tvarů až po různorodé speciální formy pro dekorativní pečení. Kvalita je ohromující. Originální řada FlexiForm je vyrobena ze 100% Premium Platinum Silikonu. Rozdíl jednoznačně poznáte a naprosto vás uchvátí.

Nástoje Smart

Řadu silikonových kuchyňských nástrojů Smart jsme vyvinuli podle principu "forma vychází z funkce". Funkčnost je tedy extrémně dobrá a skvělý design ji následuje. Náčiní série Smart má tuhé nylonové jádro potažené 100% Premium Platinum Silikonem. Nylon poskytuje nástrojům Smart zvýšenou pevnost a současně hebký vnější silikonový plášť umožňuje bezpečnou práci na povrchu nepřilnavého nádobí bez nebezpečí poškrábání.

Na rozdíl od pouhého nylonu, který se často taví či připaluje (a zdeformované nástroje jsou pak nefunkční), silikonové náčiní přiléhá k povrchům nádob jako "stěrka" (ano funguje tak i "trojhranná" naběračka!) a nezanechává zbytky jídla v nádobí.

Smart_Tool
Lurch podložka

Silikonové kuchyňské nářadí LURCH je vysoce univerzální

Díky mimořádné teplotní odolnosti je možné s ním vařit, smažit, opékat či polévat dobrotami při grilování či v troubě.

 

Milujeme pečení a výhradně ve formách FlexiForm již pečeme více než 20 let. Silikon nás od samého počátku tak uchvátil, že jsme už nikdy v ničem jiném péci nechtěli.

Lurch forma na chléb
Lurch pečivo

Pečící formy LURCH FlexiForm vynikají extrémní životností, takže na ně poskytujeme 15 let záruky!!! Při slušném zacházení jsou prakticky nezničitelné, protože jsou vyrobeny z celistvého materiálu bez nanášení jakýchkoli dodatečných vrstev.

Formy na pečení FlexiForm vyrábíme ze 100% LURCH Premium Platinum Silikonu. To je udržitelnost v té nejčistší formě.

 

Premium Platinum Silikon je stoprocentně "potravinářský" a absolutně bezpečný a neškodný. Originální LURCH FlexiForm Premium Platinum Silikon:

 • je tvarově stálý díky tomu, že nešetříme materiálem (nekrčí se, netrhá se, neškrábe se ani jinak nedegraduje)
 • na rozdíl od mnoha jiných "forem" odolává působení chlebového kvásku a kyselinám z ovoce a potravin
 • trvale si udržuje maximální nepřilnavost... žádné pečivo ani cukroví se k formě prostě a jednoduše nepřipeče
 • má skvělé energetické vlastnosti a zaručuje rovnoměrné propečení s nádherným křupavým povrchem či kůrkou
 • je antialergenní a nepřenáší vůně ani chutě
Flexiforma čokoláda