Citrusovač Kuvings, představuje samostatné příslušenství pro vertikální šnekové odšťavňovače Kuvings a je kompatibilní s modely EVO820 (NS-1226). Použití je extrémně jednoduché. Stačí citrusovač nasadit na motorovou základnu a ve vteřině začít odšťavňovat veškeré citrusové plody, aniž byste museli oloupat jejich hořkou kůru (což je pro odšťavňování v jakémkoli odšťavňovači nutné). 


Pomeranč, grapefruit, citrón, limetu nebo jakýkoli jiný citrusový plod stačí rozkrojit na polovinu a obě půlky jednu po druhé vylisovat na rotačním kuželu citrusovače Kuvings. Lis na citrusy se samočinně spustí, jakmile polovinu citrusu přitlačíte rukou na kužel.  Přiměřeným tlakem citrusů proti rotujícímu kuželu pak snadno a rychle získáte maximum čerstvé šťávy. Díky tomu, že odpadá nutnost loupání citrusů, je odšťavňování těchto plodů na speciálním lisu na citrusy Kuvings výrazně rychlejší. 


A čištění? Snadnější už to být nemůže! Stačí opláchnout pod tekoucí vodou. 


Šťáva z citrusových plodů je mimořádně zdravá a má vynikající chuť. Díky citrusovači Kuvings můžete mít čerstvý fresh z pomerančů, grapefruitů, citronů, limet a jiných citrusů každý den během několika málo vteřin!

Kuvings - odšťavňování nikdy nebylo tak snadné. 
 

  • Parametry:
  • Materiál je BPA free.
  • Objem: 800 ml
  • Čištění: stačí omýt pod tekoucí vodou

Citrusovač Kuvings - ukázka práce s nástavcem Citrusovač na starší model Kuvings B6000/C9500

OLNPmxb1tL0