Servírovací tác Chefs Soul PULSATE není jen funkčním doplňkem, ale díky svému tvaru také  symbolem lásky a sounáležitosti. Je ideálním dárkem ke svatbě, výročí, hodí se na velkolepou hostinu nebo na zvláštní příležitost. Využít ji můžete na servírování v hotelech nebo restauracích. Tento tác se skvěle hodí i jako dárek a to nejen při oslavě svátku zamilovaných. Plocha uvnitř srdíček je rovněž velmi praktická. Můžete do ní nasypat například oříšky, chipsy a další sypké potraviny. Údržba dřeva je velmi jednoduchá.

Historie společnosti

CHEFS SOUL jde o  rodinnou firmu, která působí v od roku 2016 v Lotyšsku. V této malé dílně vyráběli jednoduchá dřevěná prkénka. Značka je vyrobena vášnivými milovníky vaření, jde tedy o vysoce funkční produkty a nejlepší materiály v kombinaci s tradiční technikou dřeva. Na všechny produkty se vztahuje záruka 24 měsíců.

Použité materiály

Všechny produkty jsou vyráběny výhradně z materiálů prvotřídní kvality, včetně vysoce odolného dubového dřeva. Navíc pro lesk a povrchovou úpravu byly využity pouze přírodní potravinářské oleje. Jedná se tedy o čistě přírodní produkt.

Ekologicky šetrné

Společnost CHEFS SOUL vyrábí všechny své produkty z dubového dřeva, které pochází z dubu z odpovědně obhospodařovaných lesů. Aby vynikla přirozená krása dřeva je povrchová úprava dokončena oleji vhodnými pro styk s potravinami.

Vyrobeno v EU

Země původu Lotyšsko.

CHEFS SOUL