Mixér Vitamix

S touto nádobou připravíte porci smoothie pro každého člena rodiny a nemusíte přitom zašpinit spoustu nádobí. Můžete kombinovat vybrané suroviny přímo v nádobě, kterou si poté vezmete s sebou. V nádobě můžete mixovat suroviny k přípravě dalších pokrmů, připravit si lahodné smoothie, džus, dresing na salát a mnoho dalšího.

Váš mixér Vitamix Ascent rozpozná tuto nádobu a automaticky upraví nastavení mixování pro její menší velikost. Nádoba je kompatibilní s modely A2300, A2500 a A3500.  Nádoba je vyrobena z Tritanu bez obsahu BPA. Má dvojité stěny, tudíž plní termo funkci a můžete v ní déle uchovat jak studené tak teplé nápoje a pokrmy. Díky propracovanému tvaru nádoby ji snadno umístíte do držáků nápojů nebo do dvířek chladničky.  Víčko těsně doléhá na nádobu a chrání obsah nádoby před vylitím. Důmyslné flip-top víko umožňuje pohodlné pití z nádoby. Nádobu a víčko lze mýt v myčce nádobí. 

Výhody:

  • skvělé pro malé porce nebo dávky "pro jednoho"
  • velmi snadné čištění nožů (nejsou na dně nádoby, ale zcela oddělitelné a přístupné)
  • není třeba další nádoby pro "take away" (lze umixovat a odnést vše v jedné nádobě)
  • výkon stolního mixéru s malou nádobou (bez kompromisů jako u "smoothie makerů")

(Pozn.: Vzhledem k tomu, že u malých nádob nelze použít pěchovadlo, je třeba si práci s malými nádobami "osahat" a volit vhodná množství a složení surovin, aby se minimalizovalo zachytávání surovin na stěnách nádoby, respektive se usnadnilo jejich mixování díky pohybu celého množství surovin v nádobce. Pomohou recepty a instruktážní videa Vitamix. Pro suroviny s vysokou obtížností zpracovatelnosti je v ideálním případě vhodné použít klasickou velkou nádobu, která nejlépe optimalizuje pohyb mixované hmoty, pracuje s maximálním výkonem motoru a lze v ní použít pěchovadlo.)

Obsah:

  • 1 nádoba o objemu 600 ml s víčkem flip-top

Pozn. Nožová jednotka není součástí balení.