Nákupem tohoto zařízení získáváte jedinečný český patentovaný výrobek, určený ke změně kvality Vaší vody. 

V současnosti existují dvě varianty harmonizéru,které se odlišují především použitými materiály. U Harmonizéru standard jsou použity některé součásti vyrobené z plastu, a to jak vnější obal, tak i vnitřní spirálky. U Harmonizéru premium je použito sklo na vnější obal a spirálky z nerezové oceli.

Průtokové zařízení Harmonizér bylo vyvinuto za účelem vkládání poznatků do pamětí vody, které plní svoji funkci při očistě organismu. Svým působením ovlivňuje strukturu vody a upravuje její biologické vlastnosti a působení na člověka.

Je unikátní svou kombinací několika způsobů ovlivnění struktury vody - zejména je to přirozené víření na přírodním principu, působení křišťálu, šungitu a stříbra. Harmonizovaná voda je tak důležitým doplňkem všech detoxikačních kůr. Podle zkušeností se první účinky pití harmonizované vody projeví asi po 4 týdnech používání.

Harmonizéry vody

Paměť vody

Problémem kohoutkové vody není jen její chemické složení, ale především strukturní uspořádání molekul. Je to zřejmé při porovnávání krystalů vody metodou japonského vědce Masaru Emota, který věří, že už myšlenka je formou energie a má vlastní vibraci. Pokud myšlenku zapíšeme, znásobíme tím a uchováme její vibrační vzorec. Vibrace dokáže změnit uspořádání molekulových klastrů H2O. Vibrační vzorec slova dokáže změnit strukturu vody. Zjednodušeně řečeno si voda pamatuje vše, s čím se setká - slovo, obrázek, hudbu, druh vibrace.

Jak Harmonizér funguje

Harmonizér v sobě spojuje několik principů na ovlivnění kvality vody změnou její struktury. Není cílem harmonizéru z vody odfiltrovat látky nebo jinak upravovat chemické složení. Je určen k napojení na kuchyňskou nebo koupelnovou baterii vodovodu, kde se předpokládá, že voda už je upravena na pitnou a zdravotně nezávadnou

Struktura běžné vody z vodovodního řádu je ovlivněna negativním způsobem procesů jejích úprav na pitnou vodu, chlorací, nepřirozeným pohybem v potrubí i průchodem přes geopatogenní zóny. Smyslem harmonizéru je vložit do vody, kterou vypijete nebo s ní omyjete, své tělo, pozitivní informaci a tím zvýšit její jemněhmotnou energii. 
Kombinuje v sobě působení vířivého pohybu na přírodním principu, účinky pozitivní energie ve formě modlitby a energie barvy, působení stříbra a vlivu krystalů a nerostů, okysličení i úsporu vody.

Myšlenkou harmonizéru je spojení několika různých způsobů zlepšení vody. Existují doporučení na užívání krystalových esencí na nádoby s léčivými symboly a pozitivními slovy, spinování vody, vířiče vody nebo na úpravu vody stříbrem. Harmonizér je unikátní kombinací těchto způsobů. 

Harmonizéry vody
Voda
Kvalitní živá voda

Harmonizér je konstruován tak, že voda je při průchodu zrychlena = zvýší se její kinetická energie, aby se simuloval pohyb vody v horské bystřině a následně při výstupu z harmonizéru došlo v perlátoru k intenzivnímu okysličení a snadnému uvolnění škodlivého chloru. Zvýšená kinetická energie vody je dál v Harmonizéru využívána při průchodu přes vířící spirály. Tyto spirály mají stoupání ve tvaru Fibonacciho posloupnosti, která je nazývána zlatou spirálou nebo také spirálou života. Je to zásadní tvar vyskytující se ve stavbě živých organismů.

Po vstupu do Harmonizéru je voda vedena levotočivou jinovou spirálou orientovanou odstředivě. To je rozkladná, uvolňující forma pohybu. Smyslem této spirály je uvolnit a zbavit vodu negativních informací, které v sobě nese. Uvede vodu do energeticky neutrálního stavu – připravenou na načítání nových informací. Dále takto připravená voda protéká přes krystalovou sadu. Krystaly se od starověku používají k léčení a lze je programovat pro konkrétní účel.

Křišťály v Harmonizéru

mají program vkládat do vody pozitivní a léčivou energii a pohlcovat negativitu. Minerál karneol je schopen energeticky čistit ostatní minerály a jeho funkcí je udržovat křišťály stále funkční. Šungit je jedinou přírodní formou negrafitového aktivního uhlí obsahující fullereny. Používá se čištění vody a zvýšení detoxikačních schopností. Stříbro má známé antipatogenní  účinky. Po průchodu přes krystaly je voda vedena pravotočivou jangovou spirálou orientovanou dostředivě. To znamená  formou pohybu, která tvoří, rozvíjí, zušlechťuje a buduje. To jsou vlastnosti  spirálovitého pohybu z vnějšku dovnitř, tedy  pohybu dostředivého.  

Celý labyrint Harmonizéru je uložen v skleněné komoře. Podle výzkumu Masaru Emota dokáže voda načítat informaci z okolí. Skleněná  komora je opatřena laserově  gravírovaným textem. Jeho smyslem je  poděkování vodě
s prosbou, aby byla očistnou, léčivou a prospěšnou každému člověku.

Tohle všechno nabízí Harmonizér v jednom spolu s originálním designem. Mějte však prosím na paměti, že se nejedná o zázračný prostředek a všelék na všechno. Pití pozitivně naladěné vody nebude řešit problémy za nás, ale může významným způsobem pomoci při hledání vnitřního míru a harmonie. Od našeho vnitřního stavu se pak odráží způsob nahlížení na realitu, která nás obklopuje. Voda může přinést uvědomění, že život je tady pro nás a chce pro nás jen dobré. Vnímání  životních překážek jako nutného prostředku k dosažení cíle. Přijímání pozitivní vody je podanou pomocnou rukou při restartu na celkové nahlížení na život a dobrý začátek procesu, na jehož konci je člověk, který s životem nebojuje, ale prožívá jej s radostí.

Je to ryze český výrobek. Každý kus skleněného pláště je originál z ruční výroby, která využívá dlouholeté zkušenosti a řemeslný fortel sklářů ze  Strání-Květné na Slovácku.

Zde si můžete přečíst reference o harmonizéru vody ViaHuman.

Video: Montáž Harmonizéru Viahuman

Kh3pdb0ix6Y

Použité materiály - nerezová ocel, bezolovnaté sklo, silikonové těsnění (vše s atestem pro styk s potravinami) + šungit, karneol, křišťál, stříbro. Všechny části harmonizéru mají atest pro styk s pitnou vodou.

Balení obsahuje
- sestavený harmonizér
- spořící perlátor
- imbusový klíč
- náhradní krystaly
- redukci VH1
- návod k používání

Záruka 
24 měsíců 
Harmonizér můžete získat s garancí vrácení Vaší investice po dobu 60 dnů. Ode dne zakoupení můžete během této doby kdykoliv hramonizér vrátit bez udání důvodu.