Spiralizér Lurch Spirali Classic (Green/White)

Spiralizér LurchSpirali Classic je velmi oblíbeným a kvalitním pomocníkem každého vitariána nebo příznivce čerstvé a syrové stravy. Ve své kuchyni ho používají nejen vegetariáni a vegani, ale také zkušení kuchaři a nadšenci pro raw food a zdravý životní styl.
S pomocí tohoto stabilního horizontálního spiralizéru snadno připravíte plátky nebo špagety ze syrové zeleniny. Obohaťte své raw recepty, saláty a syrová jídla o krásné spirálky a špagetky z čerstvé syrové zeleniny a ovoce.

Spiralizér Lurch Spirali Classic se dodává se třemi nerezovými čepelemi pro různé druhy krájení a tvarování ovoce a zeleniny. Dokáže vytvořit spirály a špagety z většiny druhů ovoce a zeleniny s tvrdou strukturou. Vypracovaný design umožňuje snadné a rychlé sestavení i pohodlné a kompaktní skladování. Jednoduše se čistí a přísavky na podstavci skvěle udržují stabilitu spiralizéru při práci. Součástí balení jsou 3 nástavce, které vyrábí nudličky o tloušťce 3mm, 5mm a 3mm silné spirálové plátky.  Spiralizér Lurch Spirali Classic můžete zakoupit také v našem slovenském eshopu.

Přečtěte si také:

Video: Test spiralizéru Lurch Spireli Classic