Rozdíl mezi nepřilnavým povrchem Neverstick 2, Neverstick 3 a Scoville

Hlavními rozdíly mezi jednotlivými řadami jsou především v síle hliníkového základu, odolnosti materiálu vůči konkurenci a počtem nepřilnavých vrstev.
Více o srovnání jednotlivých kolekcí se dočtete ZDE. Nepřilnavá zapékací forma Scoville Neverstick+ je ideální na pečení. A to ať už si chcete připravit bochník chleba nebo nadýchanou citronovou buchtu.   

Díky nové konstrukci udržuje neuvěřitelně dobře teplo a šetří energii. Neloupe se a je 100% bez PFOA. Díky technologii Neverstick+ je 6x odolnější než jiné nepřilnavé technologie*. Neverstick+ umožňuje vařit a péct bez potřeby másla nebo oleje a to bez toho, aniž by potraviny ulpěly na povrchu formy. Díky tomu můžete jíst zdravěji a mytí nádobí je snadnější. 

Tato nepřilnavá forma je vyrobena z hrubého kovaného hliníku, který pomáhá uchovat nádobí po delší dobu a zároveň zajišťuje, že se nezdeformuje nebo nezmění tvar vlivem intenzivního horka v troubě.

 

  • Šířka: 19,5 cm
  • Hloubka: 10,5 cm 
  • Výška: 6 cm
  • Hmotnost: 378 g
  • Vhodný: do 260 °C
  • Mytí: Všechny nepřilnavé povrchy nádobí jsou i přes svou odolnost náchylné k opotřebení při mytí v myčce nádobí. Čistící prostředky používané v myčkách často obsahují abrazivní látky a agresivní chemikálie nebo jejich kombinaci, které mohou mít za následek nadměrné a zrychlené opotřebení či narušení nepřilnavé vrstvy. Pro zachování dlouhodobé funkčnosti a stálosti nepřilnavé vrstvy doporučujeme pouze šetrné ruční mytí měkkou částí houbičky za použití běžných detergentů bez abraziv (tj. drsných částic způsobujících obrušování).

Funkce:

● Vnitřní materiál: hliník

● Vnější materiál: hliník

● Vhodné pro pečení v troubě

● Snadné čištění díky nepřilnavému povrchu

● Možno mýt v myčce na nádobí

Z čeho a jak je vyrobena nepřilnavá vrstva Neverstick nádobí Eaziglide a Scoville?

Znáte CocaColu? Světově proslulé obalované kuře KFC? Mimořádné úspěšný bylinný likér Becherovka?
Co mají tyto produkty a značky společné? Tak jako mnoho dalších - ke kterým patří i značky nádobí od společnosti Imperial GB, Eaziglide a Scoville - mají tajný recept složení a výrobního postupu... číst celý článek