Multifunkční struhadlo Lurch 4v1 (Green/White)


Multifunkční struhadlo Lurch 4v1 značky Lurch kombinuje skvělý design s bezpečností při manipulaci s připravovanými surovinami. Celý krouhač lze snadno očistit a umýt v myčce nádobí.

Multifunkční struhadlo Lurch 4v1 je bezpečný a univerzální pomocník od spolehlivého německého výrobce. Ruční kráječ / krouhač / mandolína s možností snadné kontroly výsledných tvarů a řezů surovin. Skvělý nástroj pro zdravou kuchyni a nadšence pro syrovou stravu (raw food). Rychle, snadno a nápaditě vyladí vzhled, strukturu a vyváženost chuti vašich kulinářských výtvorů. 
 

Vertikální čepel lze nastavit na řezy dvojí tloušťky. S nastavitelnou plochou čepelí lze nakrájet cokoli od chipsů až po silné plátky. Krouhač disponuje třemi výměnnými noži. Plochou čepelí, vlnkovaným ostřím a jemným plátkovačem.
 

Většina pomocníků v kuchyni má dnes přívodní elektrický kabel. Použití mandolíny multifunkční struhadlo Lurch 4v1 je tak rychlé a snadné, že běžný kuchyňský robot nebo food processor ponecháte na většinu úkolů ve skříňce. A až vše dokončíte, Vario Greater nezabere téměř žádný prostor v myčce nádobí. Je to prostě vážně chytrá vychytávka.