Mini trampolíny

Bellicon® Classic je předchůdce celé rodiny bellicon® a se svým černým práškovaným povrchem představuje ideální klasiku, která se hodí do každého interiéru. Je spolehlivý i po mnoha letech intenzivního používání. Součástí každé mini trampolíny bellicon® je domácí online tréninkový program na měsíc zdarma a speciální bellicon® ponožky.  K trampolínám bellicon® si můžete zakoupit samostatné sady bungee (gumových pružin) pro trampolíny průměru 112 cm,  získáte tím možnost změnit si doma tuhost trampolíny.

Parametry:  

 • průměr: 112 cm
 • počet lan bungee: 36
 • hmotnost s nohama na závit: 12,5 kg
 • hmotnost s nohama na kloub: 13,5 kg
 • celková hmotnost: počítejte 1 kg navíc pro každé balení
 • výška: s namontovanýma nohama 35 cm, bez nich 9 cm
 • materiály:
  • rám a nohy: lakovaná ocel
  • doskoková plocha: UV odolná polypropylenová síť (vysoce elastická)
  • úchyty bungee lan: syntetická guma (bez alergenů) potažená polyesterem
 • dostupné variace pevnosti bungee: 3 

Volitelné parametry: 

 • barva lemu doskočiště: oranžová / šedá 
 • barva gumových pružin: oranžová / šedá
 • tuhost gumového lana: střední / silné / extra silné 
 • nohy: na závit / na kloubu
Trampolíny

Na velikosti záleží - na trampolíny to platí také

Průměr rámu 112 cm je nejprodávanější velikostí trampolíny s doskokovou plochou o rozměru 79 cm.

Jaká pružnost bungee je ideální právě pro vás?

Pozoruhodné bungees bellicon® vznikly na základě velké dávky naší vědecké a inženýrské práce. V kombinaci s inovativním designem doskokové plochy, náš revoluční závěsný systém bungee dělá vše to, co vidíte, cítíte a dokonce slyšíte.

Když se podíváte na trampolínky bellicon®, je rozdíl oproti těm s pružinami, velice zřetelný. Extrémní elasticita našich bungees vyžaduje, aby naše rámy byly téměř dvakrát vyšší než pružinový rám, a to z důvodu větší pružnosti odrazu. Koneckonců je to právě odraz, který dopřává všem vašim svalům dokonalejší trénink, zatímco je stále jemný na vaše klouby.

Tato tabulka vám pomůže rychle určit ideální sílu bungee. Nejprve si vyberete typ tréninku, který plánujete:

 • Skákání pro zdraví vám nabízí nejjemnější a nejhlubší odrazy pro maximalizaci výhod a minimalizaci stresu.
 • Pokud dáváte přednost rychlejšímu cvičení, které je srovnatelné s joggingem, vyberte sloupec Intenzivní cvičení.
 • Pokud máte rádi náročné tréninky s vysokou intenzitou nebo si chcete posunout své fyzické limity, zvolte sloupec Silové cvičení.

V levém sloupci si vyberte svou váhu a najděte správnou sílu bungee právě pro vás. Pokud si nejste jisti, jaká intenzita tréninku bude tou nejlepší, vybírejte ze sloupce Skákání pro zdraví, který poskytuje nejhlubší, nejhladší odskok a nabízí největší výhody s nejmenším dopadem. MOŽNOST VÝMĚNY: Pokud si po obdržení své mini trampolíny bellicon® myslíte, že byste raději měli měkčí nebo silnější bungee sílu, rádi ji vyměníme.

Trampolínky s bungee
Vaše hmotnost Skákání pro zdraví Intenzivní cvičení Silové cvičení
do 60 kg střední (modrý klip) střední (modrý klip) silný (žlutý klip)
do 90 kg střední (modrý klip) silný (žlutý klip) extra silný (červený klip)
do 120 kg silný (žlutý klip) extra silný (červený klip) extra silný (červený klip)
do 150 kg extra silný (červený klip) nedoporučeno nedoporučeno
Bungee

Co je to bungee?

Bungee je sice anglický ale hezky znějící a jednoslovný název pro české poměrně nešikovné nebo ne zcela jednoznačné výrazy jako: guma, gumolano, gumové lano, gumová pružina, pružná guma atd. Jinými slovy jsou to přesně ty barevné "gumové kroužky", kterými si skákací plocha trampolíny pružně zavěšuje na kovovou konstrukci. Barevné "klipy" (kterými se gumové lano pevně spíná do kroužku) určují tuhost / tvrdost jednotlivých typů "bungee". Střední, tvrdé (tuhé) a velmi tvrdé (tuhé) bungee se volí v závislosti na hmotnosti skákajícího nebo stylu / účelu skákání. 

Střední tuhost je vhodná téměř pro každého od dětského věku po osoby s hmotností do 90 kg a ne příliš razantní a sportovní skákání. Střední tvrdost je velmi vhodná také pro starší a osoby v rekonvalescenci apod. Tvrdé a velmi tvrdé bungee jsou pro těžší osoby a/nebo velmi sportovní styl skákání. Pro usnadnění výběru správné tuhosti bungee právě pro vás nahlédněte do tabulky s doporučením. 

Šroubovací nebo sklápěcí nohy?

Pokud chcete trampolínu bellicon® často ukládat, zvolte raději sklápěcí verzi

Pokud je to možné, doporučujeme, abyste svůj bellicon® umístili na jedno určité místo doma - čím víc ho vidíte, tím více ho budete chtít použít. Pro tuto možnost jsou šroubovací nohy perfektní. V případě, že budete chtít svou trampolínu v libovolném okamžiku uložit, můžete nohy lehce odšroubovat, připevněny jsou zpět za méně než tři minuty. Tato varianta také nabízí nejpevnější stabilitu bez jakéhokoliv pohybu nohou.

Samozřejmě můžete upřednostňovat ukládání výrobku bellicon® z dohledu nebo ho ho brát kamkoliv s sebou. Verze sklápěcích nohou je stejně stabilní a spolehlivá, jako naše standardní verze se šroubovacími nohami. Sklápěcí verze vám umožní okamžitě uklidit váš bellicon® do skříně nebo pod postel. Nebo si ji s sebou přibalíte do zavazadla, když jedete na cestu. Sklopné nohy mohou disponovat větší volností, což může být příčinou - zejména na nerovném povrchu - lehkého hluku při cvičení. Obě verze jsou samozřejmě při cvičení absolutně bezpečné. 

Trampolíny s nohama na závit či kloub

Video klip: namontování a odmontování šroubovacích a sklápěcích nohou

VUdUbr9JSF0

Barevné kombinace? Vaše volba.  

Kvalita? Stále nejlepší možná volba. 

Všechny naše trampolínové podložky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních tkaných polypropylenových tkanin (Permatron ™), které zajišťují bezpečný protiskluzový povrch při zachování optimální elasticity. Speciální design uzpůsobený pro ochranu materiálu při venkovních podmínkách, včetně vlivů slunečních UV paprsků, a který je také šetrný k životnímu prostředí. 

Mini trampolíny
Trampolíny
Trampolíny na hubnutí