Užijte si plnou chuť a všechny živiny!

Kuvings Professional Whole Slow Juicer CS700 je první profesionální šnekový odšťavňovač na světě! Jako výhradní dovozci značky Kuvings jsme hrdí, že právě náš výrobce zdokonalil technologii vertikálního šnekového odšťavňovače natolik, že snese výraznou komerční zátěžPatentovaný mechanismus přenosu výkonu motoru na lisovací ústrojí umožňuje prakticky kontinuální odšťavňování po celou pracovní směnu bez nutnosti technologických přestávek. Více kroutícího momentu, vyšší pracovní tlak a díky tomu více chutnější šťávy! A to vše při nižší spotřebě elektrické energie a v dokonalém designu. 

 

Díky možnostem a variabilitě komerčního šnekového lisu Kuvings přichází do segmentu kaváren, restaurací, barů a fresh juice provozoven nová éra nových nápojů z nových surovin, které dříve nebylo možné použít. Připravte se na super zdravé a super chutné drinky z listové zeleniny, bylin, natí a dalších darů přírody. Také šťáva z běžně používaných typů ovoce a zeleniny dozná velkých změn, protože na rozdíl od šťáv z odstředivých odšťavňovačů dokáže profesionální Kuvings vymáčknout z rostlinných buněk všechny živiny a chuť do poslední kapky. Rozdíl pocítíte ihned. Jako byste namísto "řídkého odstředěného mléka" pili "mléko s krémovitou smetanou". 
 

 • 1. První komerční šnekový nízkootáčkový odšťavňovač na světě
 • 2. Unikátní systém lisování za studena s maximální výtěžností
 • 3. Extra široká bezpečnostní násypka o průměru 88 mm
 • 4. Tělo přístroje z nerezové oceli, díly z odolných BPA Free plastů (Tritan, ABS, Ultem)
 • 5. 24 hodin nepřetržitého provozu, možnost střídání lisovacích komor
 • 6. Tichý a efektivní motor s robustní převodovkou (reduktorem)
 • 7. Komerční design, chytrá zátka, vynikající kvalita šťávy

88 mm násypka

Rychlejší a jednodušší extrakce šťávy. Velikost násypky 88 mm umožňuje vkládat celé suroviny, což sníží dobu přípravy a odšťavňování, sníží oxidaci surovin, maximalizuje chuť šťávy a minimalizuje nutriční ztráty. Pohodlné a bezrizikové používání zajistí bezpečnostní záklopka na násypce.

Maximální doba používání 24 hod

Průmyslová třída motoru umožňuje jeho dlouhodobé použití. (Za provozu je pochopitelně třeba v určitých intervalech odšťavňovací komoru a sítko čistit od vlákniny, aby nedocházelo ke snížení účinnosti a výtěžnosti. Za tímto účelem je vhodné mít 2 kompletní odšťavňovací komory. Zatímco jedna se čistí, druhá je v provozu.) Motor jinak nepotřebuje technologické přestávky a může pracovat po celou směnu nepřetržitě

Design se zaměřením na snížení hlučnosti

V novém průmyslovém designu je v těle odšťavňovače velmi dobře situován komerční motor, který vás překvapí nižší hlučností a menšími vibracemi. Je vysoce efektivní a v kombinaci s vysoce odolnou převodovou soustavou dosahuje vynikajícího poměru kroutícího momentu a lisovacího tlaku ke spotřebě energie. 

Jednoduchý systém čištění

Kromě doporučeného systému střídání dvou komor je čištění lisovacích částí i sítka velmi snadné a rychlé. S díly se díky jejich malým rozměrům snadno manipuluje a stačí je opláchnout pod tekoucí vodou. Na sítko použijte speciálně vyvinutý rotační čistící kartáč dodávaný se standardním příslušenstvím. 

 

Snadná montáž

Používání komerčního odšťavňovače Kuvings je velmi intuitivní a sestavení i rozebrání jednotlivých dílů zvládne naprosto každý. Správné pozice dílů jsou vyznačeny červenými body přímo na těle přístroje.

Smart cap - chytrá zátka

Komfortní uzávěr odšťavňovací komory vám umožňuje snadnější odšťavňování pro dokonalé promíchání více druhů šťáv a současně zamezí odkapávání šťávy z výpusti. Ideální je rovněž při výměně a přenášení celých sestavených komor, kdy efektivně zabraňuje znečištění pracovní plochy. 

VHODNÝ NA:
listová zelenina, jablko, mrkev, jahody, hrozny, rajčata, meloun, bobuloviny

NEVHODNÝ NA:
šípky, samotnou aronii

Součástí balení je:

 • Kuvings Whole Slow Juicer CHEF CS700
 • 1 kompletní odšťavňovací komora (1 síto na odšťavňování, 1 šnek, 1 násypka)
 • nádoba na šťávu
 • nádoba na drť
 • čistící kartáč
 • návod v českémn jazyce
 • kuchařka v českém jazyce

Video: Jak pracovat s komerčním odšťavňovačem Kuvings CS700

SwObegmPxx4