Jedná se o vystavené, plně funkční zboží včetně záruky. Zboží je v béžovo-zeleném barevném provedení.

Kráječ Lurch Vario 


Vario značky Lurch kombinuje skvělý design s bezpečností při manipulaci s připravovanými surovinami. Nastavitelná čepel umožňuje snadno nastavit tloušťku řezu, čtyři pevné protiskluzové nožky udržují stabilitu, a celý krouhač lze snadno očistit a umýt v myčce nádobí.

Lurch Vario je bezpečný a univerzální pomocník od spolehlivého německého výrobce. Ruční kráječ / krouhač / mandolína s možností snadné kontroly výsledných tvarů a řezů surovin. Skvělý nástroj pro zdravou kuchyni a nadšence pro syrovou stravu (raw food). Rychle, snadno a nápaditě vyladí vzhled, strukturu a vyváženost chuti vašich kulinářských výtvorů. 

Vertikální čepel lze nastavit na řezy dvojí tloušťky. S nastavetelou plochou čepelí lze nakrájet cokoli od čipsů až po silné plátky. Krouhač disponuje třemi výměnnými noži. Plochou čepelí, vlnkovaným ostřím a jemným plátkovačem.

Většina pomocníků v kuchyni má dnes přívodndí elektrický kabel. Použití mandolíny Lurch Vario je tak rychlé a snadné, že běžný kuchyňský robot nebo food processor ponecháte na většinu úkolů ve skříňce. A až vše dokončíte, Vario Greater nezabere téměř žádný prostor v myčce nádobí. Je to prostě vážně chytrá vychytávka.