JEDNÁ SE O VYSTAVENOU, PLNĚ FUNKČNÍ SUŠIČKU NA OVOCE SEDONA EXPRESS SD-6280. SOUČÁSTÍ JE VEŠKERÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ A NAVÍC DOPRAVA ZDARMA.

Sušička čerstvých potravin Sedona Express SD-6280 s plastovými vložkami  je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie větrání (1 ventilátor) s omyvatelným filtrem a má průhledné skleněné dveře. Všechny tyto vychytávky se doplňují a přinášejí nesrovnatelnou možnost kontroly a nejtiššího provozu.
S revolučním dvoustupňovým sekvenčním nastavením teploty a času (TST) je ovládání ještě dokonalejší. Toto nastavení umožňuje spustit sušičku Sedona Express s úvodní vyšší teplotou a následně ji automaticky snížit až do konce procesu řízeného sušení. Automatické nastavení TST umožňuje zkrátit čas sušení, přičemž zcela zachovává obsah vzácných enzymů.

Některé ovoce a zelenina s vyšším obsahem vody vyžadují vyšší úvodní teplotu, která zabrání fermentaci. Díky vysokému obsahu vody roste vnitřní teplota surovin velmi pomalu. Začátek sušení při vyšší teplotě po dobu prvních dvou hodin neničí vzácné výživné látky v potravinách, pokud následně dojde ke snížení teploty až do konce celého procesu sušení. Dříve bylo třeba si nastavit „budík“, který vám připomněl, že je třeba teplotu snížit, avšak nyní s TST se tento „otravný“ krok provede automaticky sám.
 

Se sušičkou Sedona Express můžete hodit starosti s hlídáním času za hlavu.

Parametry:

 • Mikroprocesorem řízený celoplošný digitální display
 • TST - dvoustupňové sekvenční nastavení teploty a času
 • jeden ventilátor
 • 1 omyvatelný vzduchový filtr
 • Skleněná průhledná dvířka
 • Vnitřní LED display
 • BPA Free - tácy neobsahují Bisfenol A
 • Tác na odkapávání a zbytky potravin – usnadňuje čištění
 • Velmi tichý provoz
 • 2 letá záruka 

Sedona Express přináší pokročilé řešení pro sušení potravin. Nabízí všechny možnosti, jak proces sušení maximálně zjednodušit a usnadnit. Časovač sušičky Sedona Express lze nastavit nejdéle na 99 hodin v šetrném (RAW) módu nebo urychlit (FAST) sušení s technologií TST.

Sušička Sedona Express je vybavena jedním topným mechanismem, který zajišťuje cirkulaci vzduchu a stejnoměrné sušení potravin. Lze najednou sušit až 11 táců ovoce a zeleniny.

Sedona vám umožní pohodlně sledovat sušené potraviny přes tvrzené sklo dvířek.
Se sušičkou Sedona Express si můžete být jisti, že nastavená teplota odpovídá teplotě uvnitř, protože její úroveň hlídá spolehlivá elektronika.

Vylepšení sušičky Sedona Express:

 • Zdokonalený design sušících táců. (Jsou jednodílné – nikoli z více kusů, což usnadňuje čištění a umožňuje lepší proudění vzduchu.)
 • Funkce TST - dvoustupňové sekvenční nastavení teploty a času. (Rychlejší sušení  při vyšší teplotě v úvodu, kdy potraviny obsahují více vody, s následným automatickým snížením teploty pro šetrné dosušení a zachování všech enzymů.)


Součástí balení je:
1 x hlavní jednotka
11 x BPA Free plastových otevřených táců
1 x BPA Free odkapávací tác
1 x omyvatelný vzduchový filtr
1 x odnímatelný napájecí kabel
1 x český návod
Prohlídka 360°

Video: Test sušičky Sedona Express s časovačem - 11 táců

Mohlo by vás také zajímat: